درباره ما

بسم اللّه الرحمن الرحیم

به خانواده ی بزرگ سی جی مومنت خوش آمدید .
شکر وسپاس خدا را که توانستیم خدمتی نو در جهت پیشرفت و بالا بردن سطح خلاقیت و هنر گرافیک کشور عزیزمان ایران ارائه دهیم .
سی جی مومنت یک محیط دوستانه است که برای هنرمندان خوش ذوق وخلاق بستری را آماده می کند تا هر چه آسانتر با یک دیگر و با دفاتر هنری و موسسات فعال سطح کشور در عرصه ی گرافیک و هنر در تماس باشند. تا در بخشهای مختلف هنری از جمله  پروژه ها و فایل های خام : عکاسی ، فتوشاپ ،افتر افکت ،سینما فوردی ، مایا ، مکس، کرای انجین و ...  هنرهای خود را به نمایش گذاشته ودر مقابل هنرهای ارائه شده ، چه از نظر کیفیت ، چه از نظر جذابیت ، قابل قبول همه ی سازمانها ودفترها هنری واقع قرار گیرد .
شما بعنوان خریدار می توانید از پروژه های اداری، مذهبی ، تبلیغاتی وازدواج ونامزدی گرفته تا یک مدل سه بعدی ، حتی یک عکس خام ، همه و همه را می توانید اینجا پیدا کنید .
تیم هنری سایت با پشتوانه ی سالها تجربه ونشان دادن لیاقتهای خود اکنون به این مرحله از ترقی رسیده است که هنر خود را با بقیه ی هنرمندان به اشتراک بگذارد وخانواده ای تشکیل شود که مفید برای خریدار ، وپر منفعت برای هنرمند باشد .
از جمله مشتریان ما غیر از صدا وسیما شبکه های بزرگ مذهبی ودفترهای هنری و آتلیه های عکاسی می باشند که به نوبه ی خود سهم بزرگی در نشر مفاهیم دینی وایرانی وملّی را دارند .
ورود شما به این خانواده ی بزرگ را ارج می نهیم وبرادرانه خواهشمندیم که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد را حتما با مدیریت مجموعه در میان بگذارید ... نکته ها وپیشنهادهای همین دوستان بوده است که ما را به ارائه خدمت هر چه مناسبتر ودقیقتر یاری کرده است .
ایام به کام  

مدیریت سایت